E-shop

Abych mohla prodávat své e-knihy, založila jsem virtuální e-knihkupectví věnované mému pradědečkovi. Vlastnil za první republiky strojírenskou firmu a mně z ní zbyl jen psací stroj značky Underwood. A protože namísto strojů tvořím knihy, vzniklo tak virtální Langovo knihkupectví. Zatím má ještě prázdné regály, knihy dodělávám. Ale můžete se tam podívat. Zvláště na ten památný psací stroj, který jsem vyfotila na titulní obrázek. Představte si, že stále funguje. Koupila jsem do něj z legrace pásku a píše.
A tady je už odkaz do knihkupectví
Langovo knihkupectví 

3 komentáře:

Unknown řekl(a)...

Dobrý den,
jako nový čtenář (zájemce o knihy pro dceru) se snažím dopátrat, kde sehnat knihy Rafaelova škola od prvního dílu, ale nikde jsem to nenašel. Popravdě se ve všech Vašich webech úplně ztrácím. Tu facebook, tu blog, tu nový blog, tu eshop, kde nic vlastně není... Chtělo by to sjednotit na jeden aktualizovaný a kompletní web a vše ostatní smazat...
1. díl Rafaelovy školy ještě seženu? Nebo se knihy dají číst i od 2. dílu?
Děkuji za odpověď.

Karel Svidenský
lady_s@centrum.cz

Nerthiana 007 řekl(a)...

Dobrý den.
Paní Štulcová vyrábí tento nový blog, protože z jistých důvodů ten starý (http://rafaelovaskola.blog.cz/ ) musí zrušit. Teprve tady začíná, proto je to takové roztahané. Teď zrovna pracuje na 4.dílu Rafaelovy školy, kterou uveřejní, jako elektronickou knihu. Postupem času, až bude mít práva na předešlé díly, přidá i ty. Jinak předešlé díly se dají sehnat a půjčit v knihovnách, ve volném prodeji již nejsou.
Rafaelovu školu musíte číst od začátku, protože jinak nepochopíte zápletky a děj.
Pěkný den a ať se knížky líbí.

FaunkaMiriam řekl(a)...

A dnes je už v prodeji i první díl a budou vydány všechny.