úterý 2. srpna 2022

Newsletter spisovatelky nejen o psaní

Třeba bych ráda zůstala v kontaktu se čtenáři i s dalšími, kdo píšou knihy a příběhy. Třeba bych ráda vyprávěla o psaní příběhů a o světě nejen devítidílné série, kterou jsem dopsala. Vždyť v roce 2023 vyjde její poslední závěrečná kniha zvaná Věk Vodnářky. 

K vyprávění o psaní, o dalších nových knihách a o rafaelovském světě jsem založila newsletter. Prvního srpna 2022 jsem napsala úvodní vydání, které si můžete stáhnout po přihlášení k odběru dalších newsletterů. 

Newsletter jsem nazvala Glamour příběhů. Proč? Na to odpovídám právě v úvodním čísle newsletteru. Tak pokud máte chuť si nechat občas zasílat Glamour příběhů, pokud jste zvědaví na mé způsoby psaní a nebo na rafaelovský svět, můžete se přihlásit TADY.

2 komentáře:

Baryn řekl(a)...

Vyprávění o psaní příběhů je super nápad, třeba se něčemu přiučím. Ráda vzhlížím k autorům, kterým se podařilo překonat nejen vlastní prokrastinaci, ale především nepřízeň různých nakladatelství. Přiznávám ovšem potupně, že o Rafaelově škole čtu nyní prvně. Jaký je první díl, ať vím, čím začít?

Anonymní řekl(a)...

První díl jsou Vílí křídla. Ten vypráví o dvanáctiletých dětech a o primě gymnázia. Každý rok jsou vždy starší. Knihu mají i knihovny či levně Knihobot atd. Jinak papírová třeba tady u nakladatele https://eshop.maitrea.cz/rafaelova-skola-1-vili-kridla A dá se sehna i jako e-kniha u všech prodejců e-knih.